![](https://immorfou.org.cy/wp-content/uploads/2021/05/Παναγια-Απολυτρωση-245x300.jpeg)
Φέρεται στη γνώση των ευσεβών χριστιανών ότι το Σάββατο 18 Μαΐου 2024 και ώρα 6:00 μ.μ., θα τελεστεί πανηγυρικός εσπερινός στον πανηγυρίζοντα Ιερό Ναό «Παναγίας της Απολυτρώσεως των εξηρτημένων» στο χωριό Καννάβια.
Την Κυριακή των Μυροφόρων, 19 Μαΐου 2024 και ώρα 7:00 π.μ., θα τελεστεί Θεία Λειτουργία στον πανηγυρίζοντα Ιερό Ναό «Παναγίας της Απολυτρώσεως των εξηρτημένων» στο χωριό Καννάβια, προϊσταμένου του Πανιερωτάτου Μητροπολίτου Μόρφου κ. Νεοφύτου.